Працівники міліції викрили зловмисницю, яка вимагала й одержала хабар, 2011 року правоохоронці вже затримували її за одержання неправомірної вигоди розміром майже $2 тисячі.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області.

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області у взаємодії з представниками засобів масової інформації викрили посадовця комунального підприємства у Львові під час одержання хабара. 45-річна зловмисниця вимагала й отримала гроші як неправомірну вигоду за те, що не зафіксувала виявлене самовільне будівництво та не притягнула винуватця до передбаченої законодавством відповідальності.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або арешт на строк від трьох до шести місяців, або ж позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

2011 році ця жінка очолювала комунальне підприємство. Тоді правоохоронці викрили зловмисницю, коли вона вимагала й одержала майже $2 тисячі за сприяння в наданні дозволів на влаштування будівельних майданчиків. Рішенням суду її було засуджено до п’яти років позбавлення волі (умовно) з випробувальним терміном на один рік. Випробувальний термін для зловмисниці завершився лише місяць тому.

Джерело: Galnet