kak-chitat

Сьогодні у Львові в районі автовокзалу на Стрийській поліцейські затримали чоловіка, який викрав вісім номерних знаків з автомобілів і хотів отримати за них винагороду. Чоловік вже мав досвід такого «заробітку» раніше.

Повідомлення про те, що поруч з рестораном біля автовокзалу на вул. Стрийській невідомий чоловік підозріло поводиться біля автомобіля, надійшло в обідній час, інформує прес-служба патрульної поліції Львова, передає Корупція.Інфо.

«Заявник повідомив, що людина або ж відкручує номера, або навпаки прикручує. І є підозра на наявність зброї», – зазначив інспектор екіпажу № 401 Назарій Курітник.На місці патрульні поліцейські побачили чоловіка, який розпивав пиво і лаявся у громадському місці. Пакет, який був при ньому, він викинув і заперечив свою причетність до нього.

У пакеті було вісім номерних знаків. «Фактично, ми йому завадили заробити на цих номерах. Він чекав людей, які б мали принести викуп. Перед цим йому вже вдалося продати знаки їхнім власникам. На інших знаках хотів «нагріти» три тисячі гривень», – додав інспектор екіпажу № 401 Андрій Турчин.

Затриманий розповів, що раніше неодноразово судимий і відсидів 35 років.

Його відвезли у райвідділ. Чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.