Головні новини Львова
Подобається

У Львові на хабарі погоріли керівники міграційної служби області

19/09/2014     Автор: Яна Романська
У Львові на хабарі погоріли керівники міграційної служби області

Співробітники Державної служби боротьби з економічними злочинами Львівщини спільно з прокуратурою на «гарячому» при отриманні хабара затримали високопоставлених осіб Головного управління міграційної служби області. 
«На даний момент співробітники міліції доводять причетність державних службовців до отримання неправомірної вигоди у розмірі 30 тис. грн. Ці гроші вони вимагали від начальника структурного підрозділу, що знаходиться у них в підпорядкуванні, за право залишитися на займаній посаді»,
повідомили «ФАКТАМ» в центрі громадських зв'язків ГУ МВС у Львівській області. 
За деякими даними, серед затриманих виявився 44-річний начальник міграційної служби області, який був призначений на цю посаду лише в кінці липня. 
Нагадаємо, на початку вересня цього року львівські правоохоронці затримали пожежного інспектора, який вимагав від підприємця 1 тис. доларів, щоб не проводити у нього планової перевірки. 
Декількома тижнями раніше у Львові було затримано водій (!) Місцевої податкової інспекції. Хабарник за 35 тис. грн обіцяв місцевому підприємцю домовитися з податківцями, щоб ті не застосовували щодо нього санкції за виявлені порушення.

 

Джерело: Факти