67586a79091977a2cc1bea1bbed683d4

За інформацією відділу капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР, завтра, 7 травня, на ремонт закриють частину вул. Б.Хмельницького на ділянці від вул. Остряниці до вул. Шкільної.

Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, закриття цієї ділянки не призведе до нових змін у русі громадського транспорту.

Нагадаємо, на сьогодні у зв’язку з ремонтом для проїзду закриті вул. Промислова на ділянці від вул. Волинської до вул. Хмельницького та вул. Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Остряниці. Згодом на ремонт закриють ділянку вул. Хмельницького на відрізку до вул. Гайдамацької та вул. Гайдамацьку.Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо,  у зв’язку з ремонтними роботами внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Так, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги по пр. Чорновола та по вул. Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.