Вибух стався в хатинці біля Оперного театру. У суботу, 22 грудня, на різдвяному ярмарку біля Оперного театру у Львові стався вибух та пожежа.

Пожежа сталася в хатинці різдвяного ярмарку ресторану "Реберня". Також очевидці повідомляють, що було чутно три вибухи. Ймовірно вибухнув газовий балон. відомо також, що вогнем пошкодило й сусідні хатинки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За словами речника ДСНС Львівщини Віталія Туровцева, станом на  пожежу ліквідовано. Рятувальники повідомили, що  в результаті інциденту постраждали чотири людини.

Також Андрій Садовий заявив про те, що на ярмарку категорично заборонено використовувати газові балони.

«Ніхто не знімає відповідальності з організаторів, тому що вони організатори, вони взяли на себе зобов’язання, що має бути безпека. Те, що відбулася така надзвичайна ситуація, в цьому є їхній недогляд. Тому що вони повинні були кожну годину ходити і оглядати. Елементарне порушення техніки безпеки призвело до такої біди. І головне — що всіх попереджали: категорично заборонено використовувати будь-які балони. Всі це знали, але хотіли більше заробити. От і заробили», — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

До ліквідації залучили 18 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки. За попередніми даними, о 13:30 год пожежу повністю ліквідували.