наг

За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Президент України Петро Порошенко нагородив помічника чергового коменданта відділу організації служби Львівського державного університету внутрішніх справ старшого сержанта міліції Юрія Каламбета медаллю «Захиснику Вітчизни.

Про це повідомили сьогодні, 19 вересня, в прес-службі Львівського обласного управління МВС, передає Корупція Інфо

«Відповідний указ №546/2015 Глава держави підписав 15 вересня 2015 року. Вірність словам Присяги Юрій Каламбет довів під час служби на сході України у складі батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».

Зокрема, в період з 11 липня до 1 вересня разом зі своїми бойовими побратимами чоловік ніс службу в Слов’янську,Дебальцево, Попасній, Іловайську. Він був одним з учасників бойових дій, яким вдалось вийти з так званого «Іловайського котла».

Пройшовши курс лікування та реабілітації, у квітні 2015 року Юрій Каламбет продовжив службу у Львівському державному університеті внутрішніх справ. За словами його керівників, старший сержант міліції з старанністю та відповідальністю відноситься до виконання своїх функціональних обов’язків. Поряд зі службою 27-річний Юрій знаходить час навчатись та виховувати разом з дружиною свого трирічного сина».