1

У Львові активісти не допустили представлення нового прокурора Львівщини  – Віталія Мякішева. У хід пішла випробувана зброя пікетувальників – яйця і томатний сік. 

Про це  повідомила речниця Львівської обласної прокуратури Мар'яна Гайовська, передає Корупція Інфо

«Офіційного представлення нового прокурора області не відбулось, хоч Віталій Мякішев перебуває у будівлі прокуратури», – зазначила вона.

Під будівлею перебувають активісти кількох громадських організацій, серед яких найбільш відома «Рабів до раю не пускають». Її представники особливо обурені тим, що нового прокурора Львівщини призначив екс-генпрокурор України Віктор Шокін в останній момент перед звільненням і те, що призначення відбулось без публічного обговорення. Вони тримають плакати з написами «Громадські організації проти парашутистів і сепаратистів», «Ми не допустимо руки Шокіна і парашутиста у Львові».

Як передає «Укрінформ»,  учасники акції протесту також зібрали для Мякішева гроші «на квиток до Житомира», однак так і не передали їх новопризначеному прокурору. Сам Мякішев на представлення так і не прийшов, а на його місце сів один з учасників акції протесту.