52

3 вересня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься міжнародний симпозіум «Міграція у кризових умовах: українсько-польський контекст». Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою «Львівська політехніка», який організовує симпозіум.

Тут обговорять питання регулювання міграційного руху між Україною та Польщею, візових проблем та проблем працевлаштування українців у Польщі, а також пошук нових механізмів співпраці між Україною та Польщею на загальнодержавному та регіональному рівнях.

В симпозіумі візьмуть участь віце-маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський, депутат парламенту ЄС від Республіки Польщі Міхал Боні, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, голова представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфред Профазі, українські урядовці та депутати.

У сучасних кризових умовах активізувалася міграція українців до Польщі, тому основною метою зустрічі є розробка рекомендацій щодо формування необхідних важелів державної політики України та Польщі, вважають організатори.

За словами Ірини Ключковської, директора МІОК, держава повинна створити необхідні механізми для імплементації здобутих нових знань й умінь трудових мігрантів у нашій країні.