Снимок

У парках Львова крадуть лавочки, урни та навіть шлагбауми. Також вандали трощать їх. Тож міська рада закликала міліцію посилити патрулювання.

На «Піскових озерах» засмагає чимало львів'ян. Проте переконані, парк потребує більше догляду і лавочок загалом. Через те, що злодії викрали помпи, очистити озеро від намулу до кінця так і не вдалось.

«Як було брудне озеро, так і залишилось. Нічого не почистили, а гроші взяли. Очерет прибрали і все», – розповіла Маргарита Іванівна, яка мешкає по сусідству.

А от у Личаківському парку нещодавно поцупили 8 лавочок, ще велику кількість поламали. «Я буваю лише вдень. Тут все спокійно, діти граються. Не знаю, коли таке відбувається. Ми хочемо в Європу, але, здається, це не для нас», – розказала відпочивальниця Софія.

Ті, що гуляють у Личаківському парку, міліцію востаннє тут бачили давно, хіба що на День перемоги, жартують. Загалом у Львові крадіжки лавок та смітників трапляються часто.

«На Високому Замку також доволі частими є випадки і вандалізму, і крадіжки лавок, урн, або ж їх ламають», – розповів головний інженер ЛКП «Зелений Львів» Володимир Чишинський.

Також нещодавно в лісопарку Зубра спіймали львів'янина, який зрізав кілька дерев. Тож міське управління екології просить міліцію пильнувати не лише вулиці, а й парки.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо