Співробітниками внутрішньої безпеки львівського МВС затримано підполковника міліції, яка підозрюється в створенні банди. Як розповіли в ГУ МВС України у Львівській області, 38-річна офіцер міліції дослужилася до високого звання – підполковник, займала високу посаду в Управлінні карного розшуку, але замість того, щоб боротися із злочинністю, сама створила банду і залякувала жителів західного регіону.

«Принаймні, вона не відкрутиться від відповідальності, оскільки у нас є неспростовні докази її провини. Ми встановили, що спільно зі своїми підопічними вона психологічно тиснула на звичайних громадян, вимагаючи від них віддати документи на право власності на їх житло. Коли документи на квартири опинялися в руках шахраїв, житло відразу ж виставлялося на продаж», – розповів правоохоронець.За його словами, банда також застосовувала і фізичний вплив. «Нам належить довести факти побиття людей. Для цього будуть проведені всі необхідні експертизи».

У міліції додали, що жінка затримана. Її зараз допитують співробітники відділу внутрішньої безпеки міліції. Встановлюються і співучасники міліціонера.

З інших джерел у львівському главку міліції нам стало відомо як мінімум про двох постраждалих. Це Юрій та Олександр, вони брати. Чоловіки не побоялися банди і звернулися за допомогою до співробітників внутрішньої безпеки обласного главку міліції.  Слідство у резонансній справі триває.

Джерело: Обозреватель