Протягом двох тижнів листопада невідомі злочинці здійснили чотири розбійних напади на аптеки в двох районах Львова.

Як повідомив начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко, бандити у всіх випадках діяли за однією схемою: заходили в аптеку в масках і, погрожуючи провізорам пістолетом, забирали з каси виручку.

Cума становила від 800 до 16 тисяч гривень. У зв'язку з пограбуваннями керівництво обласної міліції прийняло рішення посилити наряди патрульно-постової служби.

Затримали грабіжників на гарячому, коли вони навідалися в аптеку на вулиці Володимира Великого.

Погрожуючи зброєю, нальотчики забрали у продавця більше тисячі гривень виручки. Це і побачив міліцейський патруль. Бандити кинулися навтьоки в різні боки. Один з них почав відстрілюватися, але співробітник міліції його все ж наздогнав, обеззброїв і затримав.

Другому підозрюваному вдалося втекти, але в ході слідчо-оперативних заходів протягом години його місцезнаходження було встановлено, після чого злочинця затримали. У квартирі грабіжника було вилучено речові докази: маски, рукавички і гроші.

«Встановлено, що розбійні напади на львівські аптеки скоїв 38-річний киянин, які раніше був чотири рази судимий, і 23-річний львів'янин. Відносно них відкрито кримінальне провадження за статтею "Розбій", яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. На даний момент перевіряється можливість причетності цих осіб до аналогічних злочинів », – повідомив Сергій Зюбаненко.