Львів’яни обурені рішенням скоротити ставку невролога в лікарні ОХМАТДИТ. 

Лікарю Оксані Андрієвській замість приймального покою на вул. Лисенка пропонують переїхати консультувати у селище Брюховичі, передає Корупція. Інфо

А туди, за словами батьків, і добиратись незручно і ще й немає потрібного обладнання. Лікаря ж батьки змінювати не хочуть.

«Діагностика тут, лікар там. Їздити незручно. Не всі мають свій транспорт», — розповів батько пацієнта Олександр.

«Це дуже ускладнить можливість з нею спілкуватись і добиратись до неї. В будь-якому випадку, наші діти потребують обстеження у Львові ― в Брюховичах нема такого обладнання», — розповіла Ірина Новицька, мати пацієнтки.

Ірина Новицька кілька років приїжджає з Івано-Франківщини спеціально до невролога Андрієвської. Її дитини з епілепсією нарешті заговорила. Позитивна динаміка простежується не в одного маленького пацієнта. Батьки зібрали 173 підписи.

«Колективне звернення з підписами батьків для того, щоб Андрієвську залишити тут і надати їй відповідні умови праці», — каже мати пацієнтки Наталя.

Оксана Андрієвська більше 8 років працює у приймальному покої ОХМАТДИТу. Свого кабінету не мала ― сотні дітей доводилось приймати в ізоляторі, однак з травня і в ізоляторі змінили замок.

«Я опинилась фактично в коридорі, мені ніхто не казав, що я маю іти в Брюховичі, але мене до цього підводили, щоб я не мала навіть приміщення, де консультувати», — запевняє лікар-невролог Оксана Андрієвська.

Лікарці запропонували кабінет, від якого вона одразу відмовилась. Адже у приміщенні сидить уже двоє лікарів-педіатрів і медсестра, багато вірусних пацієнтів, також втрачається будь-яка конфіденційність.

Тож лікарці повідомили, що її переводять в інше відділення в селищі Брюховичі. Андрієвська ж нарікає, що у неї багато пацієнтів, а в селищі ані команди спеціалістів, з якими звикла співпрацювати, ані неврологічних обстежень. Щоб змінити наказ ― батьки пішли до головного лікаря.

Головний лікар Мар'яна Возниця запевнила, що Андрієвська потрапила під реорганізацію, адже ОХМАТДИТ тепер не матиме невролога у приймальному покої.

«Саме її півставки ми переносимо в консультативну поліклініку, яка в нас розширюється. Там є гарний стаціонар, гарний кабінет і це є звідси не так далеко. Як ви приїхали до Львова, ви і туди приїдете», — каже головний лікар ОХМАТДИТу Мар'яна Возниця.

Головний лікар пообіцяла подбати і про обладнання і розвивати цей напрямок. 

Також Мар’яна Возниця запросила всіх у четвер на медкомісію, де пояснить причини реорганізації. Натомість невролог Оксана Андрієвська оскаржує наказ у суді. Перше засідання вже у п’ятницю.