У Львові готують документацію на будівництво стадіону у співпраці з УЄФА  та ФФУ. Про це під час апаратної наради з управлінцями ЛМР, 17 червня, заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

«Є проект УЄФА та Федерації футболу України, за яким вони виділяють понад € 200 тис на будівництво одного стадіону у регіоні. Вони хочуть, щоб стадіони були на балансі федерації футболу. Використовувати його зможе і місто і ФФУ», – пояснив Андрій Садовий.

 

За його словами, можливий варіант співпраці, коли до 15:00 цей стадіон використовуватиметься міськими структурами, після 15:00 територією спортивного комплексу користуватиметься Федерація футболу України.

Міський голова також  дав доручення управлінцям до понеділка, 22 червня, підготувати всі необхідні пропозиції та документацію згідно з вимогами УЄФА та ФФУ щодо реалізації проекту з будівництва стадіону у місті. Мова і про виділення земельної ділянки, розміром 1,5 га і співфінансування проекту містом.

У грудні 2014 року у ФФУ заявили, що планують за гроші, отримані від ФІФА та УЄФА, збудувати 18 міні-стадіонів у всіх регіонах України. На реалізацію проекту виділено €5, 5 млн, передає Корупція.Інфо