Зі Львова продовжують вивозити перенакопичені відходи зі сміттєвих майданчиків. Спецтехніка працювала і вночі аби очистити місто. Про це інформує прес-центр ЛОДА, – передає Корупція Інфо

Популярне: Це сталося!!! Білий дім зробив надважливу заяву щодо війни на Донбасі, тепер все зміниться

 За оперативною інформацією т.в.о. директора департаменту ЖКГ Львівської ОДА Тараса Зозулі на 8.00 24 червня очищено 60 переповнених майданчиків. що складає 13% від загального об’єму перенакопиченого сміття. За планом, який розробили у Львівській ОДА разом із перевізниками сьогодні очистять від ТПВ ще 50 майданчиків.
Як зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, станом на 18.00 п’ятниці з 11 тисяч 900 тонн сміття вивезено 270 тонн. При цьому 90 тонн сміття вивезли в ті міста, з якими Львів і раніше мав співпрацю, а 180 тонн – у міста, з якими ще не було укладених угод.

Відтак, сміття прийняли 8 міст у Львівській області, з них – з 4 містами Львів вже мав підписані угоди. Також є підписана угода зі ще одним містом в області, але сміття на полігон в це місто ще не завозили.