Головні новини Львова
Подобається

У Львові показуватимуть сотню фільмів за 100 хвилин

22/11/2014     Автор: Яна Романська
У Львові показуватимуть сотню фільмів за 100 хвилин

Третій всеукраїнський фестиваль екстремально-короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин» вкотре дивуватиме мешканців різних куточків України.

Покази проекту у Львові триватимуть із 27-го листопада по 10-те грудня у кінопалаці «Копернік».

«Проект презентує глядачам оригінальний формат короткометражних фільмів, єдине обмеження якого – одна хвилина. Сто сюжетів, сто думок, сто переживань, сто історій для роздумів – таку концентрацію вражень годі й уявити! Тим паче, в наш час, з неймовірно швидким темпом життя, коли кожна хвилина – на вагу золота, а інколи може змінити дуже багато, і в першу чергу, нас самих…»,– зазначають організатори.

У програмі кінофестивалю чимало сюрпризів: документальний стрічка — учасник цьогорічного фесту Sundance, роботи титулованих режисерів старого та нового світу, українські кінострічки від наймолодших до зрілих кінематографістів.

«Так вже вийшло, що «100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль екстремально-короткого кіно, (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину. Тут ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно без обмежень за темою, автором та іншими факторами. І цей альманах вже не може дочекатися тієї дати, коли світло у залі погасне і білий екран заповниться зображеннями зі швидкістю 24 кадри в секунду»,– кажуть організатори заходу.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів