img_4434_c4e9a

Курсант Львівського державного університету внутрішніх справ допоміг правоохоронцям затримати двох хуліганів. 

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю Львівського ДУВС.

Подія сталася у Сихівському районі м. Львова у недільний вечір, 24 травня. Курсант 2-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства Львівського державного університету внутрішніх справ Павло Предчишин повертався додому з прогулянки. 18-річний хлопець помітив як двоє молодих людей повалили на землю чоловіка та почали бити його ногами.

«Я одразу побіг до них та сказав їм припинити. Потім я допоміг чоловікові зупинити кров і викликав швидку медичну допомогу та міліцію. Також, я повідомив молодим людям, що вони затримані, однак ті й не думали тікати. Не вірили, що дійсно приїде міліція», – розповідає курсант. – «Однак, і медики, і правоохоронці оперативно прибули. Я спершу поїхав з потерпілим у лікарню, пізніше прибув до Сихівського РВ, де надав усі необхідні пояснення з приводу цього інциденту».

Зі слів потерпілого 49-річного львів’янина, учасника Афганської війни, з’ясувалось, що невідомі вимагали в нього гроші. Після відмови хулігани почали його бити, відібрали паспорт і 20 гривень.