dsc_0853_b7e8f
Сьогодні, 11 лютого, у Львові урочисто презентували групи швидкого реагування Патрульної поліції, які працюватимуть у всіх районах області. Загалом до служби приступили близько 600 патрульних.
Про це повідомила голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, передає кореспондент Гал-інфо.

Від сьогодні всі райони області та села патрулюватимуть поліцейські. Загалом для групи швидкого реагування Патрульної поліції на Львівщині було закуплено 74 новеньких автомобілі марки Renault Kangoo.

«Основне завдання груп швидкого  реагування Патрульної  поліції  полягає у тому, щоб швидко доїжджати до місця події. Найголовніше, щоб патрульні були зосереджені на суспільстві. Людина в формі має захищати безпеку людей», – розповіла Хатія Деканоідзе.

За її словами, у містах час доїзду патрульних становитиме до 7 хв, у селах – до 20 хв.

Також вона зазначила, що патрульні груп швидкого  реагування Патрульної поліції отримуватимуть зарплату щонайменше 4100.

В.о. начальника ГУ НП у Львівській області Дмитро Загарія наголосив, що у кожному районі, залежно від соціального статусу району та кількості населення, буде від 2-4 екіпажів.

«Спецзасобів, які б мали використовувати патрульні у  гірських місцевостях, для прикладу квадроцикли чи снігоходи, – поки немає. Однак  держава мусить звернути увагу на цю ділянку роботи і належним чином забезпечити поліцію відповідною технікою, щоб вони незалежно від погодніх умов могли швидко дістатися до місця події», – додав Дмитро Загарія.