На парковці біля «Ашану» в стані алкогольного сп'яніння роз'їжджав офіцер прикордонної служби котрий міг влаштувати ДТП з автобусом і ледь не скоїв наїзд на пішоходів. Про це повідомили у громадському формуванні «Варта1» у соцмережах, передає Корупція.Інфо

«Біля «Ашану зупинили прикордонника. Можливо, була погоня», – повідомили 29 червня вночі на сторінці громадського формування «Варта1» в інтернет-мережі «ВКонтакте», де також уточнили:
«У Львові на парковці біля Ашану в стані алкогольного сп'яніння роз'їжджав офіцер прикордонної служби котрий міг влаштувати ДТП з автобусом і ледь не скоїв наїзд на пішоходів. По приїзду ДПС намагався дати хабар, спочатку ДПСники нічого не брали, приїхали невідомі на мерседесах, змусили зняти прикордонну форму офіцера , почалися «решалави» з ДПС. У підсумку порушник сів на місце пасажира, співробітник ДАІ сів відвіз його в невідомому напрямку. Номери порушника і патрульної служби на фото – ВС6585ЕВ».


Як уточнило "Щоденному Львову" джерело інформації, у стані алкогольного сп'яніння був не прикордонник, а митник. Плутанина в повідомленні  трапилася через подібність форми митників і прикордонників, пояснили у "Варті 1" "Щоденному Львову".