У Львові, в ніч з 25 на 26 серпня, на вулиці Грабовського розгорілася масштабна пожежа – загорівся склад.

Як сказано в повідомленні ГСЧС, складність пожежі полягала в тому, що всі двері були закриті, і рятувальникам довелося їх відкривати своїми засобами, а саме ломами і бензорізам. Також впритул до стіни будівлі, що горіла, були припарковані автомобілі, тому рятувальники відтягали їх лебідкою рятувальної машини.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        Виклик в рятувальні служби надійшов майже відразу після півночі, а локалізувати пожежу вдалося до половини третьої ночі. Повністю вогонь загасили тільки до чотирьох ранку. Вогонь знищив дах будівлі і приміщення площею 1500 квадратних метрів.

Як повідомляли, 25 серпня французький винороб Крістоф Лакарен заявив, що горять його виноградники в районі Білгород-Дністровського на площі 20 га. Він звинуватив у підпалі рейдерів, які хочуть зруйнувати його бізнес.

Про інцидент Лакарен повідомив на особистій сторінці в Facebook у суботу вранці. За словами винороба, на плантаціях згоріли 20 гектарів винограду. Винуватцями підпалу бізнесмен назвав рейдерів, бажаючих зруйнувати його компанію.