патруль

Сьогодні, 3 серпня, на базі Львівського державного університету внутрішніх справ стартувала «третя хвиля» навчання кандидатів, що успішно пройшли відбір у нову патрульну службу Львова. Ряди слухачів поповнили 142 новобранці, і відтепер професію патрульного опановує 551 особа. Повідомляє Корупція інфо.

За словами начальника інституту післядипломної освіти та заочного навчання ЛьвДУВС полковника міліції Віктора Ковальчука, на днях слухачам першого та другого потоків видали навчальну форму (сині футболку та кепку), і новобранці також невдовзі її отримають, інформує відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

Опісля методисти кожної з п’яти груп ознайомили слухачів з їхнім розпорядком дня, переліком дисциплін, показали навчальні аудиторії, де від сьогодні хлопці та дівчата здобуватимуть необхідні знання і навички.

Наголошено в повідомленні й на тому, що охочі стати патрульними можуть подавати анкети ще впродовж 4 днів – на сайті Міністерства внутрішніх справ України у рубриці «Моя нова поліція».

Основні вимоги, які висуваються до кандидатів на навчання: вік від 21 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність водійського посвідчення категорії «В», відсутність судимості.