ukraine-one.com_.ua_kava_

Палац мистецтв перетворився на суцільну величезну кав’ярню.

«У Львові стартував щорічний фестиваль кави. Палац мистецтв перетворився на суцільну величезну кав’ярню. Тут пропонують сотні сортів ароматного чорного напою та найсмачнішу випічку. Випий кави, допоможи хворим дітям. Кожну гривня з вхідного квитка та з продажу солодкої вати на святі скерують на кардіологічне обладнання для львівської лікарні ОХМАДИТ», – повідомили сьогодні, 24 вересня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Подробиці – в її відеосюжеті, передає Корупція.Інфо.

А невдовзі в «Телевізійній службі новин» розповіли також:

«У Львові стартував щорічний фестиваль кави, де можна спробувати сотні сортів ароматного напою. Відкрив свято чемпіон світу з приготування цього напію у джезві Давіде Берті.

Італійський баріста приготував для відвідувачів каву у величезній двадцятилітровій джезві. Цю величезну посудину спеціально для фестивалю створили львівські ковалі.

У двадцять літрів води баріста засипав півтора кілограми добірної меленої кави.

Давіде Берті розповів: «Особливого секрету заварювання кави у джезві у мене немає. Беру 7-8 грамів кави, 60-70- мілілітрів води, як для еспресо. Коли починає закипати доливаю трішечки холодної води, щоб осів осад. Тільки кава і вода, жодних спеційметрів за секунду».

Проходить фестиваль у місцевому палаці мистецтв, який перетворився на суцільну величезну кав'ярню. Кожну гривня з вхідного квитка на святі скерують на кардіологічне обладнання для львівської лікарні ОХМАДИТ».