Увечері в п'ятницю, 30 листопада в гуртожитку Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбувся конфлікт між двома студентами, в результаті якого обидва потрапили в лікарню, один з них – в реанімації.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

Як наголошується, інцидент стався близько 18:00. Конфлікт спалахнув між студентом першого курсу Львівського державного університету внутрішніх справ (17 років) та пятикурсником, студентом Національного університету «Львівська Політехніка» (21 рік). Дані студенти проживають у гуртожитку згідно з договором, не навчаються і не мають відношення до Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

В ході бійки, молодший студент завдав старшому удар ножем в шию.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняПісля нападу, за словами свідків, підліток перерізав собі вени.

Обидва були госпіталізовані, у одного з них різана рана шиї справа – його направили в реанімацію.

Нагадаємо,  раніше ии повідомляли про те, що у столиці сталась стрілянина. До чергової частини Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення про те, що чутні постріли і поранений чоловік.

«За словами одного з чоловіків, він вийшов з кафе і попрямував до свого автомобіля. В цей момент до нього підійшов невідомий, який нібито намагався відібрати його гаманець. Щоб захиститися, він зробив в незнайомця кілька пострілів із травматичної зброї», – розповів начальник Голосіївського управління поліції Олег Волошин.