У комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Миколайчука, 9 цього року планують створити реабілітаційне відділення. На це уже передбачені кошти у бюджеті розвитку міста. Про це повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб

«Актуальність створення реабілітаційного відділення у м. Львові назріла вже давно. Ще у 2009 році ми передбачили приміщення у Лікарні швидкої медичної допомоги. На жаль, у зв’язку з фінансовими кризами, нам не вдалося приступити до реалізації цього проекту. Натомість, зараз це питання, як ніколи, актуальне», – пояснив Володимир Зуб.За його словами, проект розрахований на 30 ліжок з відповідними реабілітаційними залами та певним набором обладнання.

«Чому Лікарня швидкої медичної допомоги? Тому що там є нейрохірургія, гостра травма, гостра неврологія. В тій же лікарні у тих лікарів, які лікували у гострому періоді, людина починає проходити реабілітацію», – каже начальник управління охорони здоров’я.

Вартість ремонтних робіт, станом на 2009 рік, коли розробляли проект центру, становила 1,9 млн. грн. Однак, на сьогодні сума, необхідних коштів, значно зросла. За словами В.Зуба, це приблизно 6 млн. грн. на ремонтні роботи і приблизно 4 млн. грн. на обладнання і пристосування, які необхідні в процесі реабілітації і відновлення функцій пацієнтів.