АБУ
Перше територіальне управління Національного антикорупційного бюро України може бути створено у Львові, а його юрисдикція буде розповсюджуватись на три прикордонні області.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на директора НАБУ Артем Ситник під час зустрічі з представниками громадськості та ЗМІ у Львові.

Ситник пояснив, що початкова структура територіального управління бюро передбачає 15 посад, а його завдання полягатиме у накопичуванні інформації, якою управління в он-лайн режимі обмінюватиметься з центральним офісом.


«Поки що не планується призначення детективів до територіального управління. Всі 242 детектива працюватимуть у  Центральному апараті. Але будуть створені мобільні групи, які оперативно реагуватимуть на ті виклики, які до нас надходитимуть», – розповів Директор Бюро. При цьому він зазначив, що територіальне управління матиме доступ до баз даних, як і центральний офіс.


Ситник зауважив, що в першу чергу розраховує на підтримку громадянського суспільства та висловив сподівання, що активісти Львова візьмуть активну участь у відкритому конкурсі на посаду Директора територіального управління Бюро.