осташ

Колишньому заступнику начальника слідчого відділу прокуратури Львівщини Андрію Осташевському, якого у червні громадські активісти і працівники ДАІ затримали п'яним за кермом, суд відмовив у позові на поновлення в органах прокуратури. У червні чоловіка звільнили з прокуратури за водіння авто в нетверезом стані. 

«Сьогодні [23 вересня] Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про те, щоб Осташевському повністю відмовити у позовних адміністративних вимогах», – розповів ZAXID.NET громадський активіст Сергій Круглов, який був присутнім на судовому засіданні. 

Натомість, як повідомив Круглов, інше судове засідання сьогодні, 23 вересня, на якому мала розглядатись апеляційна скарга на рішення про позбавлення Осташевського права керування автомобілем терміном на один рік, перенесли на 5 жовтня.

Нагадаємо, 27 липня суд на один рік позбавив права керування автомобілем колишнього заступника начальника слідчого відділу прокуратури Львівщини Андрія Осташевського, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння, а згодом, залишивши автомобіль, тікав від активістів та працівників ДАІ. Практично відразу ж після інциденту Осташевського звільнили з прокуратури.