Громадянина Індії підозрюють у заволодінні коштами громадян шахрайським шляхом.

За даними наслідків, індус видавав себе за підприємця і під помилкові обіцянки поставок мармуру, граніту, паперу та медичних препаратів отримав від жителів Львівської та Тернопільської областей близько 2 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, львівська місцева прокуратура №1 вже передала до суду відповідний звинувачувальний акт.

Громадянин Індії, в даний момент, знаходиться під вартою.За даними правоохоронців, підозрюваний протягом 2013-2015 років видавав себе за підприємця і під приводом поставок мармуру, граніту, паперу та медичних препаратів виманив у жителів Львівської та Тернопільської областей майже 2 млн грн.

Як повідомляла "Країна", в Одесі зловили шлюбного афериста, який обдурив 20 жінок.

Його залицяння тривали приблизно місяць, за який він втирався в довіру в довіру жінок і їх сімей. Львів'янин називав себе успішним бізнесменом, який володіє автосалоном з елітними автомобілями, а також продає побутову хімію оптом. Також він обговорював плани покупки будинку в Італії і переїзд туди.

Потім він повідомляв про раптову проблеми з держінстанціях і необхідності дати хабар. Майбутня наречена і її рідні віддавали гроші шахраєві. В результаті з 2010 року аферист обдурив близько 20 українок на суму понад $ 150 тисяч.‡агрузка...