суд суддя

З початку 2015 року в провадженні Галицького РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області перебувало два кримінальних провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України – умисного нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілому.

Про це заявив сьогодні, 29 червня, власкорові IA ZIK прокурор Галицького району міста Львова, старший радник юстиції Сергій Янчишин, передає Корупція.Інфо

З його слів, завдяки належній роботі із розкриття цих кримінальних правопорушень зусиллями Галицького РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області, за процесуального керівництва прокуратури Галицького району м. Львова ці злочини (кримінальні правопорушення) розкриті та скеровані до суду із обвинувальними актами.

«Так, зокрема, до Галицького районного суду м. Львова скеровано обвинувальний акт відносно громадянина М., який 1.04.2015 року, о 14:10, в квартирі, що в одному з будинків на вулиці І. Франка, спричинив тяжкі тілесні ушкодження громадянці С., 1934 року народження, причиною смерті якої, згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, є ушкодження внаслідок контакту з тупим предметом, зокрема, набряк спинного та головного мозку, перелом хребта, тупа травма хребта.

Окрім цього, 25.06.2015 прокуратурою району до Галицького районного суду м. Львова скеровано обвинувальний акт відносно громадянина П., який, як встановлено під час досудового розслідування 25-26.02.2015 року, перебуваючи в квартирі будинку, що у Львові, на вулиці Шолом-Алейхема, під час конфлікту, що виник на побутовому ґрунті, діючи умисно, наніс тяжкі тілесні ушкодження громадянці Ц., які спричинили смерть потерпілої.

На цей час, вказані кримінальні провадження перебувають в провадженні Галицького районного суду м. Львова», – інформує IA ZIK прокурор Галицького району міста Львова, старший радник юстиції Сергій Янчишин.