JPG

У Львові молодший сержант міліції та слухачі магістратури факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства лейтенанти міліції Львівського державного університету внутрішніх справ затримали розшукованого злочинця.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю вишу, передає ІА Корупція Інфо.

У понеділок, 30 березня, у дворі одного з будинків на вулиці Замарстинівська курсант 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства молодший сержант міліції Микола Покойовий повертався до гуртожитку від своїх товаришів, які тут проживають.

Увагу хлопця привернули двоє чоловіків, які жваво щось обговорювали. В руках одного з них був ніж, яким він погрожував своєму співбесіднику.

«Не розгубившись, курсант почав до них наближатись, закликаючи заспокоїтись та опустити ніж. Коли ж нападник сховав ніж та почав утікати, Микола викликав на допомогу своїх товаришів», – ідеться у повідомленні.

«Буквально за дві хвилини ми вже були на вулиці. Смішно казати, але вибігли ми в спортивних костюмах та домашніх капцях. Наздогнавши утікача, ми викликали наряд міліції. Затриманим виявився 43-річний раніше судимий львів’янин, який упродовж тривалого часу перебував у розшуку», – розповіли слухачі магістратури факультету з підготовки фахівців для підро