кузьма

У Львові відбудеться масштабний концерт пам'яті музиканта.

Після київського концерту пам'яті Кузьми "Скрябіна" його колеги відправлятися виступати у Львів. Почути хіти Андрія Кузьменка можна буде 21 червня на стадіоні "Арена Львів", передає Корупція.інфо.

Незважаючи на трагічну загибель Кузьми "Скрябіна", музикант продовжує жити в пам'яті своїх колег і шанувальників.20 травня в київському "Палаці Спорту" відбудеться концерт пам'яті Кузьми "Скрябіна". У ньому візьмуть участь українські зірки першої вилікувані, такі, як Святослав Вакарчук, Руслана, Іван Дорн, Ірина Білик, Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов, Loboda та багато інших. Вони зі сцени виконають безсмертні хіти Андрія Кузьменка.

А через місяць, вже 21 червня українські музиканти й артисти приїдуть, щоб повторити свій київський виступ у Львівові на стадіоні "Арена Львів".

Нагадаємо, пам'ять лідера гурту "Скрябін" вшанували створенням у Києві Алеї Андрія Кузьменка або, як її ще називають, Алеї патріотів. На Позняках волонтери, а також друзі та колеги музиканта висадили клени. Процес створення меморіальної алеї відобразили на відео, а незабаром з'явиться і документальний фільм на основі цієї пам'ятної події.