Заслужений працівник культури України, автор багатьох художніх фотоальбомів, серед яких – «Личаківський некрополь», «Проходи по Личакову», «Храми Львова», збірок «Наш Івасюк», «Так було», «Вернись із спогадів… Володимир Івасюк», Любомир Степанович відійшов у Засвіти учора, 5 квітня, на 79-му році життя.

Громада Львова висловила співчуття рідним та близьким померлого. 
«Талант Любомира Степановича кожен з нас збереже в серці завдяки його працям. Боляче втрачати мудрих людей», – зазначив, зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий.

Варто додати, що Любомир Степанович був чоловіком молодшої сестри відомого композитора Володимира Івасюка – Галини і багато зусиль доклав до того, аби зберегти й систематизувати сімейні архіви родини, аби згодом видати їх у фотозбірках заради збереження пам'яті Володимира Івасюка і популяризації його творчості.  

Соціальні мережі рясніють співчуттями від людей, котрі особисто знали, любили і поважали Любомира Крису.  Mykhajlo Masliy «Україна, українці, національне мистецтво втратили одного з найкращих своїх синів – свідомого патріота, надзвичайно талановитого фахівця своєї справи. Не стало великого оптиміста і життєлюба… Його не можна було не любити: за честь, правду, людяність, порядність, за патологічний патріотизм, за духовні цінності, які відстоював повсюдн… До останнього дня переймався долею рідної країни – щоб нами гордилися, щоб з нас ніхто не сміявся у світах, щоб нас любили і з нами рахувалися…».

Зеновія Філіпчук «Я плачу, як за рідним. Ви справді, були для нас рідним… Спочивайте з Богом, пане Любомире, в нашому, українському небі…».

Ігор Гуль «Веселий, часом сумний… але завжди розважливий, філософський, справжній інтелігент…».

Парастас за Любомиром Крисою відбудеться у неділю, 7 квітня, о 19.00 у церкві Святого Духа, що на вул. Тершаківців. Чин похорону призначений на понеділок, 8 квітня, 11.00.  Поховають пана Любомира на Личаківському цвинтарі.