kongres_kultura_shidne_partnerstvo_lviv_4421

 

Сьогодні, 4 вересня, у Львівському національному університеті ім. І.Франка урочисто відкрили ІІІ Конгрес культури Східного партнерства, на який з’їхалися гості з багатьох країн Європи – Франції, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Польщі, Македонії та інших. Про це передає Корупція Інфо.

 

Конгрес триватиме до 6 вересня. Цього року він вперше відбувається в Україні. Перший і другий конгреси проходили в Польщі. Протягом кількох днів у Львові відбудуться цікаві лекції та дискусії з відомими діячами культури і мистецтва з різних країн, кінопокази, вистави, медіаперфоманси, виступи музичних гуртів.

 Гаслом цьогорічного Конгресу культури Східного партнерства стало «Місія культури в часи криз». Організатори зауважують: у складні часи, які зараз переживає Україна, культура – це чи не єдиний щит, покликаний захистити від прірви та об’єднати людей.

kongres_kultura_shidne_partnerstvo_lviv_4368

 

На урочистому відкритті конгресу міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Культура нас сьогодні об’єднує. Цей конгрес принесе нові ідеї, вміння співпрацювати. Українцям бракує вміння розв’язувати проблеми за круглим столом. Щоб таке вміння було, потрібна культура».

 

kongres_kultura_shidne_partnerstvo_lviv_4432