петри

На концерті українського співака, народного артиста України Тараса Петриненка у Львові стався скандал.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Остап Дроздов, передає Корупція Інфо

«Я щойно вийшов із концерту Тараса Петриненка. В буквальному сенсі цього слова – вийшов. І не я один. Сьогодні я купив квіти і пішов на його концерт. А потрапив на таке, що змусило мене разом із іншими людьми піти геть.

Концерт почався о 19.00, почався вчасно. Я пішов із зали о 20.30. Тараса так і не дочекався. Спочатку 45 хвилин публіка слухала франківський рок-гурт. Досить непоганий, в міру монотонний – але люди прийшли не на їхній концерт. Вибачайте, хлопці, але це не ваш концерт. Задовго.

Далі почав виступати гуцульський гуморист виразно пенсійного віку. Сказати, що його ретро-гумор повністю ішов мимо – нічого не сказати. Гумор був відсутній як такий. Нагадую – люди прийшли на зустріч із Петриненком та його вічними хітами.

Гнітюча тиша в залі видавала затишшя перед бурею. Минула година часу. Витерпівши всі ці «розігріви», публіка уже налаштувалася на появу свого кумира. Та не тут то було. На сцену вийшла Каріна Плай. І це був нокдаун, удар нижче пояса. Навіть я почав голосно матюкатися. І ось чому.Другою піснею в Каріни Плай прозвучала дитяча пісенька про зєльоного кракаділа РОСІЙСЬКОЮ мовою. Нагадую – концерт Тараса Петриненка! Більше того, далі прозвучала …ще одна весела ПІСНЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ «Звйозди падалі в море». На програшах артистка щиро бажала публіці, яка прийшла на Тараса Петриненка, аби все ваши мечты сбывались, дорогие львовяне, и пусть звезды падают к вашим ногам…

Люди почали з форсом виходити. Я бачив таке вперше, хоча регулярно відвідую безліч культурних заходів. Одна жіночка в передінсультному стані і вишиванці (вона ж бо прийшла на Тараса Петриненка!) почала бігати по всій філармонії, забігаючи в усі двері. Нарешті вона знайшла вихід за куліси і вирвалася на сцену зі скандуванням: «Тараса Петриненка давайте!». На що артистка Каріна Плай сказала, що Петриненко обов’язково буде, а зараз на цю сцену з’явиться …я не розчув його прізвища, тому що це не був Тарас Петриненко.

По залу пробігся невдоволений шумок, хтось вигукнув: «Верніть гроші». Я цього не витримав і пішов додому. В гардеробі вже стояли люди, які теж похнюплено покидали зал. Пробувши півтора години, вони так і не дочекалися живої легенди, натомість послухали і франківський рок, і пенсійний «гумор», і навіть російськомовну попсу – і все це на концерті Артиста з великої букви, чий патріотизм надихає багатьох», – написав Остап Дроздов.