Відбулася перша громадська зустріч стосовно долі кінотеатру «Львів». Її організувала ініціативна група «Поверніть Нам «Львів»!».

Окрім ініціативної групи та громадськості на зустріч прийшли представникі влади в особі заступника директора департаменту з питань культури Олександри Барицької, дирекція кінотеатру та члени депутатської комісії Львівської обласної ради з питань культури Роман Ковальчук та Орест Шейка.

Один із найпопулярніших колись кінотеатрів розташований у Стрийському парку. Кінотеатр «Львів» на 760 місць працював з 1960 р. і був першим широкоформатним кінотеатром України зі стереозвуком. Від листопада минулого року кінопоказів у ньому не проводиться. Тож незабаром львів’яни можуть його втратити, як це вже сталося з багатьма іншими кінотеатрами нашого міста.

«Буквально за рік чи два, волога та недбалість перетворять будівлю у непридатну для використання коробку – якщо львівська громадськість не скаже своє вагоме слово», – вважають організатори зустрічі.

Метою зустрічі було згенерувати цікаві ідеї для реактивації кінотеатру «Львів» та формулювання позиції громади стосовно майбутньої долі закладу.

Загалом зустріч вийшла дуже жвавою, з палкими дискусіями та постановкою безлічі питань.

Очевидно, що доля кінотеатру львів’янам не є байдужою. Під час зустрічі виникло чимало ідей, які, звичайно, потребують доопрацювання і ще цілої низки зустрічей та дискусій.

 

 

джерело: Захід нет