маршутка

Інцидент із пасажиром виник після того, постраждалий попрохав водія видати йому квиток.

За словами постраждалого Ярослава Шуптара, у вівторок 4-го серпня він та його дівчина на кінцевій зупинці маршруту №42 (Вул.Кропивницького), очікували на приїзд громадського транспорту.

Коли маршрутка нарешті під’їхала, то у салоні між хлопцем та водієм виник неприємний конфлікт. Водій раптово зачинив двері, які затисли дівчину.

“Коли я оплатив проїзд, попросив у водія, аби він видав мені квиток. Він дуже довго шукав їх по кишенях, а коли нарешті знайшов, то кинув мені цілу пачку тих квитків зі словами “На, забирай!”, – розповідає Ярослав.Коли я зауважив, що мені потрібна не вся пачка а лише два квиточки, водій почав на мене кричати, що мовляв я його відволікаю, в нього мало часу і треба вже їхати. Говорив він до мене у дещо грубій формі. Здивувавшись такою його поведінкою, я вирішив подзвонити на номер гарячої лінії, який був зазначений у куточку споживача, проте мій дзвінок скинули. В цей час хтось із пасажирів порадив моїй дівчині зафіксувати на камеру номера маршрутки. Коли вони почала виходити із транспорту, водій раптово зачинив двері, які затисли мою дівчину. Я одразу підбіг до водія, щоб правою рукою штовхнути його в плече. Проте він вдарив мене ліктем по зап’ястку. Я попередив водія, що буду дзвонити до міліції. Проте водій не звернув на це ніякої уваги, спокійно поїхавши з кінцевої так і не дочекавшись правоохоронців. В підсумку, наразі в мене зламана рука, я написав на водія заяву до правоохоронних органів”, – розповів Ярослав Шуптар.

Як повідомила у коментарі 032.ua речник міліції Львівщини Світлана Добровольська, правоохоронці зафіксували звернення Ярослава Шуптара.

Наразі тривають слідчі дії. “Звернення зафіксовано, зараз правоохоронці з’ясовують усі обставини події”, – зазначила Світлана Добровольська.