Свічка

Сьогодні, 26 травня, напередодні Дня прикордонника у Львові освятили прапор ДПСУ та провели молебні за полеглими військовими у зоні антитерористичної операції.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на IA ZIK.

У храмі Петра і Павла Української греко-католицької церкви освятили прапори Державної прикордонної служби та помолилися за загиблими на Донбасі військовими-прикордонниками. До церкви прийшли їхні рідні, товариші по службі та ветерани Західного оперативного управління ДПСУ для вшанування пам'ятті героїв.У храмі урочисто відкрили дошку пам’яті з портретами усіх 63 українських прикордонників, які загинули під час конфлікту на Донбасі.

«Ми сьогодні освятили прапор, який для нас є символом мужності та вірності українських прикордонників усіх поколінь, звитяги цих людей. Ми вшанували тих, хто від перших днів агресії за покликом серця поїхав на Схід боронити кордон і боротися з бандитизмом», – розповів начальник відділу роботи з персоналом Західного оперативного управління ДПСУ Євген Стасюк.

Опісля присутні відвідали Церкву Успіння Пресвятої Богородиці Української автокефальної православної церкви, де також освятили дошку пам’яті та помолилися за упокій полеглих бійців.