2 серпня , з нагоди Дня Високомобільних десантних військ, у Львові відкрили пам'ятний знак на честь загиблих в АТО десантників. Захід відбувся на території 80-ї аеромобільної бригади що на вулиці Стрийській.

Для вшанування пам'яті загиблих воїнів зібралися їх сім'ї, близькі, бойові побратими, волонтери та керівництво міста і області.

Після хвилини мовчання до присутніх звернувся командир частини Володимир Шворак: "Почуття обов'язку, відвага, професіоналізм, стійкість – усі ці якості українські десантники показали у війні на Донбасі. Вони завжди були на передових позиціях, виконували завдання на найбільш загрозливих напрямках. Вони стали символом мужності і відваги. На жаль, жодна війна не обходиться без жертв, тому нинішнє свято має для нас гіркий присмак. 90 воїнів нашої бригади поклали життя за збереження цілісності і суверенітету нашої держави".

"Невимовно жаль, що не всі воїни повернулись з поля бою живими. На жаль, ця неоголошена, але така реальна війна, приносить багато болю в українські родини. Ми в неоплатному боргу перед кожним, хто заплатив життям за свободу України. І в пам'яті українського народу назавжди закарбується мужність та героїзм військових, які, нехтуючи собою, борються за Україну, які ціною власного життя рятують побратимів на полі бою", ¬– сказав голова обласної ради Петро Колодій.Керівники області пообіцяли Допомогу та підтримку сім'ям загиблих та поранених бійців АТО. У Львові вже зводять будинок, помешкання в якому отримуватимуть воїни війни на Сході Україні. Ключі від двокімнатної квартири сім'ї бійця,що воює на Сході, сьогодні вручив забудовник. Військове керівництво зачитало наказ про нагородження загиблих військовослужбовців посмертно.

Отець Степан Сус, голова Центру військового капеланства освятив пам'ятник та помолився разом із присутніми. Опісля відбулося покладання квітів до меморіальної плити з іменами загиблих героїв.

640313_1_w_570 640313_3_w_1000 640313_10_w_1000 640313_17_w_1000