prokurory-e1437738934426

Десяток громадських активістів вийшли під міську раду Львова з вимогою припинити будівництво на території пам’ятки садово-паркового мистецтва «Залізні води».

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на Перший соціальний портал.

Активісти тримали рожеві прапори з написом «Свідомі» та плакати з написами «Чиновник, скажи «ні» вирубуванню дерев!», «Ні незаконному будівництву!».«Будинок для працівників прокуратури споруджується на території, яка є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення. Міська рада не визначила межі парків Львова, зокрема, й парку «Залізна вода», чим і скористалися забудовники. Ми вимагаємо, аби міськрада скасувала рішення про надання дозволу на будівництво у парку», – пояснив громадський активіст Іван Яцишин.

Разом з активістами на акції були присутні декілька мешканців вулиць, що прилягають до парку.

«Цим питанням мала б займатись прокуратура, однак цього не робить. Саме для працівників прокуратури виділили земельну ділянку в парку, тому вони й закрили очі на це питання і про порушення закону не згадують. Ми подавали адміністративний позов до суду про скасування рішення міськради щодо виділення землі, однак суддя постановила, що урізання території парку не порушує права мешканців», – розповів протестувальники Дмитро Малєєв, який мешкає впритул до новобудови в парку «Залізна вода».