Головні новини Львова
Подобається

У Львові зловили шахрая, який називався військовим з АТО і видурював гроші

02/09/2014     Автор: admin
У Львові зловили шахрая, який називався військовим з АТО і видурював гроші

У понеділок, 1 вересня, львівські правоохоронці зловили уродженця Донеччини Стаса Власова, котрий, «тиснучи» на патріотичні почуття, зібрав десятки тисяч гривень, нібито на потреби спершу для поранених євромайданівців, а згодом і для військовослужбовців зі зони АТО. Утім, всі кошти пропивав.

«Він просив гроші на ліки для постраждалих, на автобуси, на пальне, на амуніцію… Там ішлось про 700 доларів. Мене люди попросили дізнатись, чи дійшли ті гроші. Я підійшов до коменданта. Він сказав, що нічого не знає, ніхто нічого йому не казав», – розповів активіст Євромайдану Микола Українець.

Розпочавши активну «діяльність» на Євромайдані, «Бендер» згодом переїхав на рідний Донбас. У соцмережах просив допомоги, в тенета потрапили навіть люди з діаспори. Та коли почалась на сході справжня війна Стас вирішив не ризикувати життям і приїхав до Львова. В одному із львівських ресторанів називався вояком з АТО і, розповідаючи байки, виманював в різних компаній гроші на випивку. Під час одного такого застілля його і побачив журналіст ZAXID.NET.

Міліціонери Власова побачили в одному із львівських провулків і запросили до райвідділу. На момент допиту він був добряче «під мухою». Журналістам Стас розповів, що всі звинувачення проти нього – це наклеп.

Утім, міліція шахрая відпустила. «Ми не можемо його тримати більше, адже не маємо заяви», – розповів в.о. заступника начальника слідства Богдан Білий.

Джерело: Zaxid.NET