Під час аварії літака Ан-26 в Чугуєві загинув син депутата обласної ради Миколаївської області Вадима Олабіна, 20-річний Володимир Олабін.

Про це в суботу, 26 вересня, інформує прес-служба партії “Опозиційна платформа – За життя”.

“Внаслідок аварії літака загинув син депутата Миколаївської обласної ради Вадима Олабіна – Володимир Олабін, який був курсантом Харківського національного університету Повітряних Сил та знаходився на борту повітряного судна. Миколаївська обласна партійна організація” Опозиційна платформа – За життя “висловлює щирі співчуття рідним і близьким усім загиблих “, – йдеться в повідомленні.

У листопаді Володимиру Олабіну міг би виповнитися 21 рік.

Нагадаємо, в п’ятницю, 25 вересня, в Чугуєві Харківської області розбився літак з курсантами. В результаті падіння виникла пожежа. Загинули 26 осіб, ще одна людина госпіталізована.

Спочатку після краху повідомлялося про двох, що вижили – студентів Національного університету імені Кожедуба в Харкові. Правда, вранці 26 вересня, один з них помер у реанімації. Це був Віталій Вільховий.

Другий – В’ячеслав – зараз знаходиться в лікарні.

За словами матері Слави Ірини Золочівської, хлопцеві дивом вдалося вижити, завдяки тому, що він вистрибнув з літака без парашута.

“Він живий. Все ж він зістрибнув і зміг вижити. Вчора він подзвонив мені о 16:00 і сказав:” Мама, у мене польоти будуть з 18:00 до 21:00 “. Він був дуже задоволений, він чекав цих польотів. Я побачила інформацію, що сталася катастрофа і прочитала, що це проходили льотні навчання, тим більше курсантів з Кожедуба, я не знала, що мені робити. Я боялася, що мого сина теж немає “, – розповіла жінка.