У Маріуполі зловмисник скоїв напад на співробітника поліції, який охороняв стратегічний об'єкт. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції в Донецькій області в Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні близько 5:30 зловмисник напав на поліцейського, який ніс службу в Приморському районі, і намагався його задушити. Метою 25-річного маріупольця була автоматична зброя. Напад було сплановано заздалегідь", – повідомив начальник поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін.

Чоловік планував злочин близько місяця. Поблизу поста поліції є зупинка громадського транспорту, звідки їздив підозрюваний, і кожен день він відстежував дії поліцейських, вивчав місце, прикидав шляхи відходу.

Як зазначається, 25-річний слюсар "полював" на зброю – планував захопити і продати автомат. Йшов на справу підготовленим: у зловмисника вилучено фомку, мотузку і мішок.

Зловмисник ззаду підкрався до співробітника поліції, який присів на стілець, накинув мотузку і став його душити. Поліцейському, завдяки професійній підготовці, вдалося виплутатися з мотузки, на допомогу йому миттєво прийшов напарник.

"Тільки пильність другого поліцейського врятувала життя його товариша. Цей випадок показав, що співробітники поліції, які несуть службу зі зброєю в руках, повинні бути у будь-який момент готовими відбити напад. Ми знаходимося на війні – про це треба пам'ятати кожну хвилину", – зазначив В'ячеслав Аброськін.

Затриманий доставлений в Приморське відділення поліції. З ним працюють слідчі.

Зараз всі пости поліції посилені, працівники, які несуть службу з охорони стратегічних об'єктів, проінструктовані.