отру

Прокуратура розслідує масове отруєння учнів школи-колегіуму № 58 в Маріуполі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, передає Корупція Інфо

"Встановлено, що в ніч на 18 вересня поточного року зі скаргами на різкі болі в животі та підвищення температури тіла до лікарні звернувся учень 5 класу навчально-виховного комплексу школи-колегіуму № 28 міста Маріуполя Донецької області. Крім того, зі схожими симптомами залишилися лікуватися за місцем проживання ще 57 учнів зазначеного навчального закладу. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 137 (невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого) КК України", – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці та представники санстанції встановлюють причини масового отруєння – вони взяли проби води та їжі у шкільній їдальні і відправили на експертизу. Винним загрожує до трьох років позбавлення волі.