27 червня Приморський районний суд Маріуполя мав розглянути питання про продовження запобіжного заходу підозрюваним у вбивстві співробітника СБУ у Волновасі Віктора Мандзика.

О 17:20 понеділка, 27 червня, минув час утриманням підозрюваних під вартою, а до того моменту їм не продовжили запобіжний захід. Через це підозрювані самовільно вийшли через обмеження до своїх родичів, пише "Українська правда", передає Корупція.Інфо.

Бійці спецпідрозділу, які прибули до суду, знову повернули їх у клітки, бо за їхніми даними, підозрювані спробували втекти з зали суду.

Пізніше адвокат звинувачуваного Дениса Гордєєва Віталій Погосян стверджує, що готувалось силове захоплення будівлі суду.

Водночас головний поліцейський Донеччини підтвердив, що на місці працює поліція і попередив, що правоохоронці діятимуть жорстко, якщо активізується "група підтримки" підозрюваних.

Нагадаємо, 21 березня 2015 року у Волновасі з автоматичної зброї розстріляли співробітника СБУ Віктора Мандзика. Головним підозрюваним у вбивстві є Денис Гордєєв.