У Кривому Розі у маршрутці вибухнув вогнегасник. Від цього постраждали двоє людей.

У 65-річної пасажирки, яка їхала на передньому сидінні, численні рвані рани і перелом ноги – жінка з цими травмами в лікарні. У водія ушкодження виявились незначними, тож він отримав допомогу на місці, а від  шпиталізації відмовився.

У Кривому Розі в маршрутці вибухнув вогнегасник, постраждала пасажирка

У 65-річної пасажирки, яка їхала на передньому сидінні, – численні рвані рани і перелом ноги. У водія травми виявились незначними. У бусі – вибите вікно та пошкоджене крило. Порошковий вогнегасник давно не перезаряджався, сертифікату на нього у маршрутці не було.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Поліція з’ясовує причини вибуху, але вже відомо, що порошковий вогнегасник давно не перезаряджався, а сертифіката на нього у маршрутці не було. Рятувальники кажуть, що зазвичай такі вогнегасники за умов правильного обслуговування витримують спеку до 55 градусів. 

Як повідомлялося, цей інцидент стався неподалік зупинки "8-ма міська лікарня". Унаслідок вибуху в автомобілі "Рута" вилетіло скло та праве крило. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Випуск в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їхньої експлуатації".