Дорожньо-транспортна пригода сталася в місті Енергодар.  Обставини ДТП викликали в місті резонанс.

Водій не пропустив Chevrolet, повертаючи з проспекту Будівельників на цю ж вулицю.  В результаті сталося зіткнення двох автомобілів.

Відомо, що в салоні однієї з машин знаходився п'ятимісячна дитина.  На щастя, в результаті ДТП ніхто не постраждав.

Коли на місце ДТП приїхала поліція, молода жінка стверджувала, що саме вона перебувала за кермом автомобіля BMW.  А от численні свідки аварії повідомили, що це не правда.

Виявилося, що машиною керував колишній співробітник міліції Володимир Плюхин.  Саме з нього намагалася зняти відповідальність жінка, тому що водій був п'яний.  Однак, зробити цього їй не вдалося.

За словами очевидців стало відомо, що по прибуттю поліції на місце ДТП, водій BMW поводився неадекватно, і патрульної поліції довелося викликати підкріплення.

Як стало відомо нашій редакції, 2 годинами раніше, Плюхин Володимир Михайлович був помічений в компанії молодої особи в кафе «Росинка».  Там же відбулася бійка, після чого дві особи занурилися в нещасливу машину і поїхали.

Також в 2018 році Плюхин Володимир Михайлович був затриманий за управління автотранспортом у нетверезому стані, тільки з якоїсь причини права у нього ніхто не забрав.  Можливо, допомогли зв'язку з попередньої роботи, так як Володимир Михайлович і сам був Міліціонером, але з якоїсь причини (всім в місті зрозуміло який) не зміг пройти переатестацію, і здавши жетон пішов в бізнес.

Ще один факт з біографії екс-капітана міліції Плюхін Володимира Михайловича:

14 червня 2018 року в Енергодарі Володимир Михайлович, відпочиваючи галасливою компанією в одному із закладів міста, втратив свій пістолет.  За словами очевидців, між двома компаніями виникла бійка, все добряче п'яні і тут «герой» дістав пістолет, після чого і почалася та сама бійка, в якій і було втрачено зброю.