Близький друг президента України Володимира Зеленського зробив важливе зізнання під час інтерв’ю з телеведучою Машою Єфросиніною.

Кошовий заявив, що ніколи не хотів ставати політиком, і президентство Зеленського ніяк на це не вплинуло. Артист додав, що йому досить перипетій шоу-бізнесу, і йти з “Кварталу” він не збирається.

“Який би пост я міг би зайняти в уряді? Ніякий. Я – рідкісний тип людей, який туди не хоче. Абсолютно не хочу, не хотів як до президентства Зеленського, так і не захочу після. Мені вистачає шоу-бізнесу з усіма його перипетіями . А в політиці їх набагато більше. Я не здатний з цим справитися. Я буду відразу нервувати, пускати руки в хід … Якщо хтось говорить про мене неправду, я не буду терпіти, я буду бити в морду – у мене іншого варіанту немає “, – заявив актор студії” Квартал 95 “.

Нагадаємо, раніше Кошовий заступився за російську мову в Україні. На його думку, не має значення, якою мовою говорить українець.

Кошовий додав, що його «дратують псевдопатріоти», від яких можна почути: “Говориш по-російськи – валіза – вокзал – Росія”.