Ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що не збирається подавати до суду на олігарха Ігоря Коломойського.

Про це вона заявила в інтерв’ю “НВ”.

“Ні, я не збираюся подавати жодні позови, тому що це вже буде питання юрисдикції. Згідно з юрисдикцією, позови треба подавати в Україні. Що ж ви можете подавати в Україні, де корумповані суди і продажні прокурори? Щодо чого ми будемо з вами подавати? Тільки псувати нерви. А кількість судів, які він змусить мене вести, – у мене навіть не вистачить коштів цим займатися”, – наголосила вона.

За словами Гонтаревої, Коломойський обрав її “об’єктом своєї помсти, сакральним жертвоприношенням”.

“Прочитайте інтерв’ю Коломойського і дайте відповідь на це запитання. Там у нього одна Гонтарева – далі персонажі змінюються. Я вам не можу відповісти чому, я точно знаю, що він обрав мене об’єктом своєї помсти, сакральним жертвоприношенням. Але все це одночасно є погрозою і всім іншим реформаторам”, – сказала ексглава НБУ.

Гонтарева вважає, що Коломойський “обрав її”, бо вона була “безкомпромісним реформатором”.

“І наша реформа реально вдалася. Так, ми реально зробили те, чим пишається зараз весь світ: і нову монетарну політику, і плаваючий курс, і макрофінансову стабільність, і очищення банківської системи, і трансформацію Нацбанку в сильну інституцію, яку тепер захищає весь світ. Це просто наша success story (історія успіху), яку вони хочуть вбити”, – зазначила Гонтарева.

Нагадаємо, раніше Гонтарева заявляла про погрози з боку олігарха Ігоря Коломойського.