Кандидат Зе розповів "Країні" про підсумки зустрічі з президентом Франції і про розмову з Порошенком на "плюсах"

 Володимира Зеленського журналіст "Країни" зустрів о 18.30 за паризьким часом в холі готелю Hyatt Paris Madeleine.

 На столі кава, і біле вино.  Разом з кандидатом сидять дружина Олена і глава виборчого штабу Іван Баканов.  За сусіднім столиком чергують, недовірливо переглядаючи по сторонам, два охоронці.

 Журналіст "Країни" підсаджується, щоб поставити кілька запитань.

 – Як пройшла зустріч з президентом Франції Макроном?  Про що розмовляли?  Про що домовилися?

 – Про взаємне співробітництво.  Але, що мені сподобалося, що відрізняє його (Макрона – прим.ред.) від багатьох наших політиків з тих, кого я знаю.  Це не тому, що наші політики гірше.  У людини прекрасне почуття гумору.  І тепер він не самотній.

 – Питання про вашу вчорашню телефонну розмову з Петром Порошенко і коментар Юлії Тимошенко.  Вона сказала, що це була неконструктивна розмова.

 – Мені не подобається, коли мене ображають.  І так як я поки що не президент, можу дозволити собі бути собою до кінця.  І я вважаю, що за ці п'ять років пан Порошенко зробив все, щоб наша країна не розвивалася.  Його прихильники вважають, що він зробив все, що міг, для України.  Я люблю розмовляти на рівних.  Якщо народ України підтримає мене на виборах, і ви б зі мною розмовляли, і я був неправий, я б ніколи не ставився до вас зверхньо.  Я багато років дуже відома людина.  І я завжди фотографуюся з людьми, завжди розмовляю.  Завжди чую про свої недоліки, ніколи не грублю.  Ця людина (Порошенко – прим.ред.) стільки разів поспіль сказав, що я маріонетка і наркоман, що у мене немає до нього поваги.  У мене є повага до інституту президентства, але не до нього.  Оскільки це всенародно обраний президент.  Але на моральному рівні, чисто людському, я вважаю, що він просто ображає.  Усередині "Кварталу-95" все знають, що у мене достатньо серйозна витримка.  Я прощаю по-людськи будь-яку людину.  Мене можна кілька разів образити, але у мене більше немає щік.  Я підставив ліву, підставив праву, але я ж жива людина.  Зі мною так розмовляли і я відповів так, як вважав за потрібне.

 – Ви готові, в разі перемоги на виборах, "послати в дупу" МВФ?

 – А навіщо посилати когось?  Як ми можемо взагалі послати когось?  Ми з вами пристойні інтелігентні люди.

  – А Голобородько (головний герой фільму "Слуга народу", якого грає Володимир Зеленський, – прим.ред.) зміг.

 – Ви не порівнюйте.  Реалії та кіно – велика різниця.  Представляючи країну, ти ж не просто говориш, від себе.  За спиною у тебе люди, які тебе вибирали.  Їх життя, долі.  Головне – це імідж країни, тому ти не маєш права робити такі заяви.