Знаменитий шоумен і екс- «Холостяк» Іраклі Макацарія розповів про відносини з мамою.

Іраклі Макацарія прославився на всю Україну після того, як став головним героєм романтичного шоу “Холостяк”. Його вибір припав на красуню Олену Лесик, однак через кілька місяців після закінчення зйомок вони розлучилися. Дівчина стала блогером і почала активно брати участь в різних зйомках, а Макацарія продовжує займатися бізнесом.

І тим не менше, шоумен все ще хоче створити сім’ю. Про це Іраклі Макацарія розповів в ефірі програми «Ранок з Україною». Він мріє, щоб обраниця була схожа на його маму.

«У мене є величезне бажання мати сім’ю і дітей. Сподіваюся, найближчим часом так і буде, – зізнався Макацарія. – Мені б хотілося, щоб ті якості, які є у мами, були і у моєї дівчини. Мама на якомусь божественному рівні, це неможливо пояснити словами ».

Мама завжди була поруч і підтримувала шоумена у всіх починаннях, а одного разу навіть врятувала його від в’язниці. Тому до матусі Макацарія ставиться з такою повагою і любов’ю.

«Для мене мама – кумир! Абсолютно у всіх сенсах: людяності, доброти, розуму, відносин. Всі якості, які я можу в собі зібрати – все від мами! »- коментує Іраклі Макацарія.