Головні новини Львова
Подобається

У мера Львова нарахували 22 радника, про яких нема відкритої інформації

12/11/2014     Автор: Яна Романська
У мера Львова нарахували 22 радника, про яких нема відкритої інформації

У мера Львова Андрія Садового є аж 22 радники: троє штатних та 19 позаштатних. Але на сайті ЛМР у вільному доступі немає інформації про них.

 

Про це 11 листопада під час презентації результатів вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування Львова повідомила інформаційний директор громадянської мережі «Опора» у Львові Ірина Швець.

 

«Міський голова Львова Андрій Садовий визнаний публічним лише на 50%. Серед основаних негативів ми виокремили ті, які рекомендуємо виправити насамперед. По-перше, на сайті ЛМР у вільному доступі немає інформації про радників Садового. Лише у відповідь на наш запит нам вдалося з’ясувати, що таких радників у мера Львова є аж 22. З них – троє штатних і 19 позаштатних. Попри те, на веб-сторінці Ради львів’янин ніде не зможе отримати інформацію про те, чим ці радники займаються і що входить до сфери їхньої відповідальності. Я вже не кажу про біографічні довідки цих осіб», – наголосила Ірина Швець.

 

За даними, які отримала «Опора» у відповідь на свій інформаційний запит, штатними радниками Андрія Садового є Оксенчук Н.В., Шевців А.В., Браславський І.Л. Позаштатними радниками числяться Бабак А. В., Бойко Л.Л, Бондарєв Т.Б., Винницька-Осипович О.А., Рибальський Я.В., Дзюбанський Т.Б., Засадний О.М., Зубрицький Л.М., Зятик Б.М., Катериняк І.Б., Косів В.М., Кузьмін О.Є., Курилишин К.Б., Лаврик О.В., Пушкарьов В.Л., Татарський Р.В., Шеремета П.М., Шмід О.Е., Яким С.С.

 

«Також у вільному доступі немає основних програмних документів міста. Міський голова мав би забезпечити їхнє оприлюднення для всезагального огляду. На сайті Ради у відповідних розділах відсутня, наприклад, актуальна програма соціально-економічного та культурного розвитку міста, натомість є ще попередня програма. Також немає інформації про цільові програми. Болючим питанням є неактуальний Статут міста. Новий, який розроблявся, досі не є затверджений управлінням юстиції», – підкреслила інформаційний директор громадянської мережі «Опора».

 

Джерело: ZIK