бухар

Прогресивна частина українського суспільства має намір позбавити новостворену армію від пияцтва. Одним з методів боротьби з алкоголізмом стане публічне зазначення прізвищ командирів, які з'являються нетверезими на передовій. 


Про це повідомляє у соцмережі журналіст Юрій Бутусов, новину передає Корупція.інфо

«Як боротися з алкоголізмом в армії? Зрозуміло, що тільки шляхом створення професійної армії. Але така реформа в ЗСУ не популярна. На жаль. Але я хочу сказати, що алкоголізм в армії в значній мірі підігрівається тим, що бухають і серед командного складу. Якось треба з цим боротися. Тому що кількість смертей по п'яні за час війни, на жаль, дуже значна. Пора створити атмосферу нетерпимості до цього ганебного явища. Тому я вирішив створити таку оновлювану за заявками з фронту рубрику – командири-аватари. Щоб не ображати високопоставлених воєначальників словом алкоголік, бухарик, ганьба армії, назвемо їх таким модним терміном – «аватар». Тим більше і нашивку для них вже винайшли», – пише Бутусов.

Журналіст публікує перші три прізвища командирів-«аватарів» відзначаючи, що кожен з них не раз був помічений у стані алкогольного сп'яніння на передовій.

«Комбриг 54-ї механізованої бригади полковник Войлоков гідний нашивки «аватар» більше будь-якого бійця своєї бригади, і в «аватарном» стані з'являється перед підлеглими.


Абсолютно непомірний «аватар» – колишній командир 1-ї танкової бригади Андрій Грицьков. На його совісті – подарунок трьох новітніх танків БМ «Булат» російським терористам, які залишені противнику в справному стані, і багато інших втрат бригади. Ніякої відповідальності не поніс за залишення ворогові новітньої і дуже дорогої техніки. І… пішов на підвищення. Зараз він заступник командувача ОК «Південь».


Повинен носити нашивку «аватар» генерал Юрій Борискін. Він неодноразово помічений у постановці завдань військовослужбовцям у аватарном стані. Зараз продовжує займати відповідальні пости в керівництві ЗСУ», – пише Бутусов.

Журналіст звертається до військовослужбовців із закликом повідомляти прізвища «найбільш запеклих командирів-аватарів», які надалі будуть опубліковані для ознайомлення широкій громадськості і нагороджені нашивкою «аватар».

аватар